Тепер у нашого закладу є свій сайт!

Шановні відвідувачі сайту!

Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним.

На нашому сайті ми будемо розміщати інформацію про наших вчителів та учнів, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нас і багато іншої корисної інформації.

У колекції фотоальбомів ви можете знайти фотографіями з наших заходів, свят, конкурсів. А за допомогою блоку новин ми будемо висвітлювати найважливіші та найцікавіші новини!

Наш сайт був створений на базі безкоштовної інтернет платформи EDUkIT (http://edu.kh.ua), яка поширена по всій Україні і дозволяє безкоштовно створювати сайти для всіх установ освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi

  • ЖАРУК ИВАН ВЛАДИМИРОВИЧ

    2012-03-04 11:07:18

    МОЛОДЦЫ БЛАГОДАРЮ ВСЕХ УЧАСТНИКОВ ЗА СОЗДАНИЕ САЙТА ВЫ ЗДЕЛАЛИ БОЛЬШОЕ ДЕЛО ЭТО ВОЙДЕТ В ИСТОРИЮ ШКОЛЫ И ВАШИ ИМЕНА БУДУТ ВЕЧНО В ПАМЯТИ ВСЕХ УЧАСТНИКОВ И В ПАМЯТИ ТЕХ КТО УЧИЛСЯ В СТЕНАХ НАШЕЙ РОДНОЙ ШКОЛЫ ... ВИВАТ- НОВОВАСИЛЬЕВКА... НИЗКИЙ ВАМ ВСЕМ ПОКЛОН ..... ВЫ ЗДЕЛАЛИ ВЕЛИКОЕ ДЕЛО ДЛЯ БУДУЩЕГО ПОКОЛЕНИЯ... БОЛЬШАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ ДИРЕКТОРУ ШКОЛЫ ЖАРУК МАРИИ ВЛАДИМИРОВНЕ ..... С ув. ученик нашей школы ЖАРУК ИВАН ВЛАДИМИРОВИЧ.......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.