Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/SDC10301.JPG

Звіт

про реалізацію системи виховної роботи

в Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

за 2015-2016 навчальний рік

Виконуючи завдання і реалізовуючи основні принципи виховної роботи, виховна робота Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів орієнтується на нормативно – правову базу з питань виховної роботи, а саме:

на виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Концепції національно-патріотичного виховання, програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», Закону України «Про позашкільну освіту», Закону України «Про охорону дитинства», Обласної програми правової освіти населення на 2011-2015рр., Концепції національно-патріотичного виховання молоді, Концепції сімейного виховання в системі освіти України «Щаслива родина» на 2012-2021 роки, обласної програми «Молодь Миколаївщини» на 2011-2015 роки, обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти в Миколаївській області на 2011-2015 роки, Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015р.

У 2015-2016 н.р. виховна робота в школі була спрямована на вирішення проблемного питання педагогічного колективу «Створення та розвиток здоров'язберігаючого середовища у школі шляхом застосування шляхом особистісноорієнтованої технології навчання , здоров'язберігаючих та здоров'яформуючих технологій »,

Працюючи над реалізацією Концепції виховної роботи «Від людини розумної – до людини духовної», педагогічний колектив забезпечував умови для самореалізації особистості та власних інтересів.

Протягом 2015-2016 навчального року з виховної роботи були видані накази:

«Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в школі», «Про створення волонтерського загону «Милосердя», «Про проведення Всеукраїнського тижня в Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Про затвердження структури учнівського самоврядування», «Про структуру патріотичного виховання», «Про підсумки Олімпійського тижня», «Про проведення загальношкільні батьківських зборів «Я патріот своєї землі», «Про день святкування Дня вчителя», «Про рішення педради «Роль особистості класних керівників у формуванні працездатного учнівського колективу», «Про підготовку та проведення Новорічних свят», «Про підсумки проведення Новорічних свят», «Про заходи щодо вшанування небесної сотні», «Про участь в районному конкурсі «Батьківське слово», «Про затвердження заходів щодо відзначення в школі Дня рідної мови», «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2016», «Про початок роботи пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням», «Про організацію проведення Останнього дзвоника», «Про затвердження плану роботи пришкільного табору «Водограй», «Про вшанування І.Я. Франка(до 150-річчя з дня народження та 100-річчя з дня смерті Великого Каменяра)», «Про стан громадянського та національно-патріотичного виховання учнів», «Про підсумки виховної роботи в 2015-2016 н.р.»

Виховна робота здійснювалась за такими напрямками:

- фізичне виховання,

- патріотичне

- громадянське,

- морально-правове,

- художньо-естетичне,

- морально-етичне

- родинно-сімейне,

- екологічне,

- трудове .

Уся виховна робота шкільного колективу реалізувалася через проектну діяльність кожного класу й шкільного самоврядування в цілому. Досвід діяльності нашого закладу переконує, що значною мірою його успішний розвиток пов’язаний з вдосконаленням виховної системи через метод проектів. За 2015-2016 навальний рік було здійснено такі проекти: «Пізнай себе», «Голуб – символ миру», «Здоров’я у моїх руках», «Ланцюг поколінь», «Дитячий оберіг для воїна», «Маки пам'яті», «А пам'ять священна», , соціальні волонтерські проекти «Будуємо Україну разом» «Від серця до серця». Це дало можливість створити для учнівської молоді „розширену діяльність”, в якій вона діє, пізнає і спілкується, тим самим освоюючи систему соціальних зв’язків та відносин. Узагальненим наслідком цього процесу стає усвідомлення і прийняття власних життєвих перспектив, можливого місця і ролі в суспільному житті, визначення своїх покликань, формування життєвого проекту.

Проекти, здійснені сьогодні у нашому навчальному закладі, можна вважати провісниками нової якості виховного процесу. Їхні зміст і спрямованість однозначно свідчать про те, що педагогічний пошук повинен зосереджуватися на шляхах розробки методично обґрунтованих творчих та соціальних проектів, метою яких є посилення зв’язку навчання із життям, ефективний відгук на його динамічні запити..

Керівництво підготовкою значної кількості масових заходів здійснюють класні керівники Назарова В.Д., Палеся Н.І., Максімова С.П., Жарук Н.Д., Пастушенко О.А., Панейко С.В., Шептицька С.В., Труденко С.Л., Жарук Д.В., заступник директора з виховної роботи Мальована О.А., педагог-організатор Шептицька С.В.. Активну участь у підготовці вокальних номерів, виготовлення оберегів брали керівники гуртків Форманчук А.С., Мальована О.А., Труденко С.Л., Жарук Д.В., які активно включались у проведення культурно-освітньої роботи з учнями, сприяли змістовній організації відпочинку та дозвілля.

- Протягом навчального року проведено загальношкільні виховні заходи: Свято першого дзвоника, Малі Олімпійські ігри, участь у мітингу-реквієму з покладанням квітів «Вахта пам'яті», «Миколай, Миколай, до нас в гості завітай», «Зі святом, мамо!»

- тематичні лінійки: «Співаємо славу тій події і тепер!» до Дня Соборності та Свободи України, «Відлуння афганської війни» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Дзвони нашої пам’яті» до 30-річчя учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, усний журнал «Вінок слави Кобзарю», концерт учнів для працівників школи, «До Франкової криниці», свято Останнього дзвоника, урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту,

- Ярмарки(зібрані кошти були перераховано для воїнів АТО)

- Акції:«Допоможи раненому бійцю», «Голуб МИРУ» (до дня Миру), «Спасибі вам, ветеране», «Збережемо Україну чистою разом!», «Маки пам'яті», «Теплі речі для солдата», «Дитячий оберіг для воїна АТО», «Ми живемо в світі де є ВІЛ», «5 КАРТОПЛИН», «Будуємо Україну разом!»

- В школі створено банк даних дітей, які потребують особливої педагогічної уваги (діти з малозабезпечених -6 учнів, багатодітних сімей - 7, діти, які мають опікуна -2 , діти в яких батьки мають статус воїна АТО -2).

- Участь у загальношкільних масових заходах дала змогу кожній дитині відчути себе частиною великого колективу, згуртувала, дала підґрунтя для особистісного зростання кожного вихованця(створення ситуації успіху та підтримки). Під кінець навчального року спостерігались зацікавленість дітей та більш відповідальне ставлення до участі у загальношкільних масових заходах, проектах та акціях.

- «Паління: данина моді, звичка, хвороба». ), «Тато, мама, я – спортивна сім’я» (класний керівник 2- класу Назарова В.Д., , «Рідний край, .де ми живемо, Україною зовемо» (Класний керівник 1 класу Полеся Н.І.) «Українські вечорниці» (класні керівники 9-11 класів Шептицька С.В., Жарук Д.В., Труденко С.Л. ), «Україна – моя Батьківщина» (класний керівник 7 класу Панейко С.В.), «Мамо, матінко, матусе…» (класний керівник 3 класу Жарук Н.Д)

Під час останнього засідання м/о „Підбиття підсумків роботи з виховання учнів у навчальному році та визначення завдань колективу класних керівників на новий навчальних рік ЗВР Мальована О.А.. було провела аналіз роботи м/о та роботи класних керівників за 2015-2016 н.р.

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.
Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у розумінні наших дітей – це відчуття того, що в моєму класі, школі, селі, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Цикл заходів громадянського виховання:

тематична класна година «Держава починається з кожного»(11 клас кл.керівник Труденко С.Л.), «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг»(10 клас кл.керівник Жарук Д.В.) тематична класна година «Суверенна моя Україна»(9 клас кл.керівник Шептицька С.В.)

усний журнал «Державна та народна символіка України» (8 клас кл.керівник Максімова С.П.), година спілкування «Українцями ми народилися»(7 клас кл. керівник Панейко С.В.)

«Ми – діти твої, Україно!» (урок державності, присвячений Дню Соборності України), урок – реквієм «Вони нас захищали» (до річниці битви під Крутами.), година спілкування з елементами пошукової діяльності «Революція Гідності. Герої Небесної Сотні». Презентація пошукової роботи «Наш Байкер» , краєзнавчі екскурсії до історико-краєзнавчого музею «Світлиця». , випуск газети „СІЧ” присвячений Дню Соборності України, річниці битви під Крутами, свято-презентація «Червона калина» (конкурс патріотичної пісні), година класного керівника «Вплив батьків на виховання патріотизму та національної свідомості дітей» (співбесіди з батьками).

- цикл заходів патріотичного виховання: загальношкільні батьківські збори «Я - патріот своєї землі», Урок пам’яті «Подвигом уславлені» , «Фронтовими дорогами моїх рідних…», «Листи з фронту», трудовий десант з упорядкування пам’ятника загиблим воїнам». вахта Пам’яті біля пам’ятнику загиблим воїнам-землякам присвячений Дню Перемоги. Акція «Допоможемо ветеранові» (Кравченку І.К.)

Відповідно до Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 р. №41, педагогічний колектив школи здійснював роботу, спрямовану на формування соціальної активності та громадянської самосвідомості молоді через розвиток органів учнівського самоврядування, зокрема дитячої організації «Козацька республіка «СІЧ», яка є дієвим структурним підрозділом школи, що відкриває широкі можливості для самореалізації учнів, орієнтує їх на досягнення соціально корисної мети .

Згідно наказу №157 від 25.09.2015 року по Нововасилівській ЗОШ І-ІІІ ст. «Про організацію волонтерського руху» у школі створено волонтерський загін. Загін діє відповідно Положення про волонтерський загін школи. Головою загону обрано ученицю 10 класу Кузюк Ірину. До складу загону входять учні 6-11 класів (всього – 15 учнів). Координатор загону Мальована О.А.

Члени волонтерського загону тісно співпрацюють з учнівським самоврядуванням школи та громадою села, районною організацією Товариства Червоного Хреста України в особі Боровик Т. Г..Робота загону тіснопов’язана з загальношкільними напрямками виховання: морально-етичним, національно-патріотичним, екологічним.

З ініціативи козацької старшини на чолі лідера учнівського самоврядування Панейко Вікторії та волонтерського загону «Милосердя» проводились різнопланові заходи, проекти, акції, конкурси та вечори:

- «5 картоплин»(41 кг.картоплі відправлено до Миколаївськоїобласноїорганізації Товариства Червоного Хреста.)

- «Оберіг для воїна»

- «Зігрій солдата»

- «Теплі речі для воїнів АТО»

- «Зробимо Україну чистою разом - 2016!»

- «Теплі речі для солдата», «Оберіг для воїна»,

- «Збір продуктів харчування для АТО» ,

- «Будуємо Україну разом!» (зібрано майже 9 кг. Кришок та 272 шт. батерейки)

- «Серце до серця»

- «Місія доброчинності»,

- «Із святим Миколаєм у серці»,

- «Допоможи дітям хворим на цукровий діабет» та інші

У листопаді 2015 року було зібрано продуктів на суму 1400гривень, в лютому 2016 року продуктів та речей особистої гігієни на суму 1340 гривень, 600 грн. зібрано хворому бійцю з села Сирово загальна сума зібрана волонтерами й передана на доброчинність складає 3440 гривень .

В посилки також вклали дитячі малюнки нашим воїнам та обереги виготовлені дитячими руками.

До дня людей похилого віку волонтерський загін провів акцію «Поспішай робити добро» . Відвідали ветеранів педагогічної праці – Коваль Валентину Миколаївну, Колодій Раїсу Леонідівну, Шептицьких Василя Івановича та Галину Яківну.

Акція «Чисте подвір’я», під час якої учні школи провели прибирання пришкільної території, пам’ятника Загиблим воїнам,що знаходиться в селі. До учнів старшої і середньої ланки приєднуються імолодші школярі, які слідкують за чистотою подвір’я.

- Оформлені куточки: зібраноматеріали та оформленоекспозиції в школі присвячені воїнам -землякам, які несли службу в зоні АТО (Козловський І.І., Матієнко О.В., Слюсаренко І.С., Чобану М. І., Іванина Ф.М., Завдовєв О.А., Завдов'єв С.О, Завдовєв Є.А.Особливу роль у житті школи відіграє газета «СІЧ». Це видання допомагає формувати громадську думку, спрямувати її на покращення успішності учнів, зміцнення дисципліни. Крім того, на сторінках газети можуть проявити свої таланти юні поети, журналісти, художники, фоторепортери. Газета «СІЧ» виходить один раз на місяць.

Одним із найважливіших напрямів діяльності педагогічного колективу школи у 2015, /2016 н.р. було збереження та зміцнення здоров’я учнів, формування навичок безпечної поведінки, захист дитини, стимулювання прагнення до здорового способу життя в молоді. Тому педагогічний колектив протягом року намагався поєднати в єдину систему зусилля щодо освіти, виховання і здоров’я. Недопущення в життя учнів «хвороб підліткового середовища» - куріння, наркоманії, уживання алкоголю, насильства, лайок, бійок, пропусків занять. Для забезпечення можливості потреб учнів у фізичній активності і фізичному розвитку в школі працює гурток «Футбол». Система спортивно-масової роботи охоплює загальношкільні спортивні свята, змагання, конкурси: «Козацькі забави», «Спортивні естафети», «Старти надій.

Уся робота педагогічного колективу школи щодо збереження та зміцнення здоров’я дітей і підлітків проводилась обдумано, ґрунтовно, виважено, з урахуванням фізичного і психічного стану кожної дитини, її вікових особливостей. Отже, наявність чіткого режиму дня, ефективна система оздоровчих заходів у процесі навчання та позаурочної діяльності, різноманітність змісту і методів навчання та виховання сприяли вирішенню проблеми збереження здоров’я кожної дитини як найголовнішої цінності за будь-яких умов життя. Протягом навчального року у школі було проведено цілий ряд заходів з метою пропагування здорового способу життя серед учнів, а саме: щоденно під музичний супровід проводилися ранкова зарядка (відп.вчитель фізичної культури Думнич О.М.) тематичні класні години до Міжнародного Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими, круглий стіл «Молодь проти СНІДу»(вчитель ОБЖ Шептицька С.В.)

Вже стало традицією проводити в школі Всеукраїнський урок здоров’я 7 квітня у Всесвітній день здоров’я. На постійному контролі адміністрації школи перебуває питання щодо охорони дитинства.

Педагогічний колектив проводив клопітку і систематичну роботу щодо вивчення контингенту сімей та учнів, збору та опрацювання відповідної інформації і надання реальної допомоги дітям, які її потребують. У своїй роботі класні керівники керувалися основними нормативно-правовими документами, що регулюють питання щодо прав дітей та їхніх батьків чи осіб, які їх замінюють. На підставі вивчення та аналізу соціальних паспортів класів створено соціально-педагогічний паспорт школи та банк даних учнів Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які потребують особливої педагогічної уваги.

На формування працелюбної особистості, цивілізованого господаря, готового до життєдіяльності і праці в умовах ринкових відносин, спрямоване трудове та екологічне виховання дітей та підлітків. У 2015-2016 н.р. педагогічний колектив школи спрямував свої зусилля та подальше виховання дисциплінованості, організованості, бережного ставлення до суспільної і приватної власності, природних багатств, уміння залучатися до виробничих відносин в учнів. Активно залучалися учні й до суспільно корисної праці. Було проведено: акції «Посади дерево», Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою разом!» У рамках місячника екологічного виховання було проведено: тематичні класні години «Майбутнє планети залежить від нас», «Екологічні проблеми Миколаївщини», «Найкраща музика – жива природа», «Нехай полин, трава - чорнобиль, не стане більше іменем біди», колаж «Хай планета наша чиста розквітає людям на добро », тематична лінійка до річниці аварії на Чорнобильській АЕС, презентація «Чорні крила Чорнобиля» (виставка фотоматеріалів), перегляд кінофільмів до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи «Зона відчуження». На нашу думку, саме шкільна екологічна освіта стає базою для формування екологічної культури молодого громадянина нашої держави, формування здорового способу життя та навичок екологічно доцільної поведінки.

З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку, удосконалення системи їхнього захисту і прав, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля та залучення учнів школи до гурткової роботи протягом року проводилась копітка робота всього педагогічного колективу.

У школі створено розгалужену мережу гуртків: 2 гуртки від БДТ («Фольклорний», «Народні промисли», 2 гуртки від відділу освіти Врадіївської райдержадміністрації «Історичне краєзнавство», «Футбол» . Гуртки давали можливість учням займатися аматорською виконавською діяльністю, пошуковою роботою, долучатися до художньої творчості, займатися творчим самовдосконаленням.

З метою створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації та розвитку кожної дитини змістовно і послідовно побудовано роботу з батьками. Педагогічний колектив школи та батьківська громадськість будували свої відносини і роботу відповідно до поставлених завдань щодо роботи педагогічного колективу із сім’єю.

Система роботи щодо підвищення педагогічної культури батьків здійснювалась через різнопланові колективні форми роботи, зокрема батьківські збори, батьківські практикуми, консультації, тренінги, години класного керівника, анкетування. Основними темами для обговорення у 2015/2016 н.р. були: загальношкільні батьківські збори "Я - патріот своєї землі",

організаційні батьківські збори «Єдині педагогічні вимоги сімі’ї та школи у вихованні дитини», батьківські збори «Умови успішного виховання дитини в сім’ї», батьківський практикум «Роль сім’ї у вихованні правової свідомості дитини», батьківський практикум «Профілактика насилля у сім’ї», індивідуальні бесіди з батьками «Як допомогти дитині подолати проблеми підліткового віку», батьківські збори «Підсумки навчального року». Крім цього у школі для батьків, проводилися родинні свята до Дня 8 Березня, до Дня матері, до Шевченківських днів, до Дня Збройних Сил України та ін., організовано проведення єдиного батьківського дня (щоп’ятниці). Протягом року батьківська громадськість була забезпечена необхідною інформацією про навчання та виховання школярів, брала активну участь у всіх позакласних заходах, проведенні родинних і фольклорних свят, конкурсах і змаганнях, проведенні акцій, пошуковій роботі щодо дослідження історії і традицій українського народу. Батьківські комітети брали участь у вирішенні проблеми контролю за спізненнями на уроки та відвідуванням учнями навчальних занять, роботі шкільної їдальні тощо.

Значне місце у системі виховної діяльності школи посідає управліннянавчально- виховним процесом. З метою забезпечення відповідності діяльності школи державним стандартам та надання допомоги вчителям у підвищенні рівня виховної роботи, у школі постійно здійснюється управління та внутрішкільний контроль за виховною роботою за системою. Для проведення підсумків різних видів контролю за станом виховної роботи використовуються такі форми: накази, індивідуальні бесіди, винесення відповідних питань на нараду при директорі, на засідання педагогічної ради, методичні об’єднання та наради класних керівників.

Виконуючи основні завдання виховання учнів у школі спільно з педагогічним колективом використовуються різноманітні форми й методи роботи: колективні творчі справи, години спілкування, бесіди, свята, зустрічі, екскурсії, конкурси, огляди, акції, виставки. Створений системний підхід до управління процесом виховання .

На нарадах класних керівників розглядалися наступні питання: «Рекомендації планування виховної роботи в класі на І-й семестр», «Учнівське самоврядування як засіб виховання соціально активної особистості», «Формування в учнів школи правової культури громадянина України», «Планування виховної роботи на ІІ семестр», «Сучасне громадянське виховання школярів», «Відзначення 71 –ї річниці Перемоги», «Підготовка до свята Останнього дзвоника»

Виховна робота педагогічного колективу школи протягом 2015/2016 н.р. базувалась на принципі партнерства, забезпечувала процес формування і сприйняття учнями гуманних цінностей та зразків громадянської поведінки, формування високої патріотичної свідомості. Гідності та загальної культури кожного школяра. Завдання виховної роботи на 2015/2016 навчальний рік виконано у повному обсязі.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор Нововасилівської

загальноосвітньої

школи І – ІІІ ступенів

М.В.Жарук

«___» ________ 2016 року

ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ

НОВОВАСИЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ

ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

НА 2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Виховна проблема школи:

«Забезпечення системного підходу до виховання школярів як умова формування життєвокомпетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі»

Пріоритетні напрямки роботи:

ü системний підхід до управління виховним процесом школи, постійне оновлення його змісту, якісна реалізація нормативних та підзаконних документів у галузі виховання;

ü досягнення ефективності роботи педагогічного колективу щодо координації профілактичної просвітницької роботи школи, сім’ї, громадськості, правоохоронних органів щодо попередження правопорушень, бездоглядності та інших негативних проявів;

ü забезпечення духовної єдності поколінь, залучення дітей до вивчення народних звичаїв, обрядів, виховання національної свідомості, патріотизму та самоосвіти.

Основні завдання виховної роботи

у 2016/2017 навчальному році:

Ø підготовка учнів до повноцінного суспільного життя, яке передбачає виконання ролей громадянина, трудівника, громадського діяча, сім’янина, товариша;

Ø утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, мови тощо;

Ø виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, який не порушує прав і свобод людини та з повагою ставиться до традицій і культури свого народу та інших;

Ø розвиток духовно-моральної свідомості учнів, соціально-адаптованої, здатної проектувати своє майбутнє;

Ø формування в учнів ставлення до себе як суб’єкта майбутньої професійної діяльності, системи знань про специфіку профільного навчання як першого кроку до оволодіння обраною професією, активізація процесів самопізнання (8-9 класи);

Ø формування свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів;

Ø виховання особистості, здатної до самореалізації, професійного зростання та мобільності в умовах сучасного життя;

Ø виявлення й розвиток художніх творчих здібностей учнів у різних видах діяльності та галузях мистецтва.

ВЕРЕСЕНЬ

Місячник фізичного виховання

«Збережи здоров’я та й на все життя»

Зміст роботи Дата прове-дення Відповідальні Форма узагаль- нення Примітка
1. Свято першого дзвоника «Школа радо зустрічає нас!» 01.09.16 ЗДВР Мальована О.А. Педагог-організатор Шептицька С.В. Кл.кер.1 класу Максімова С.П. Сценарій, матеріали на сайт
2. Олімпійський тиждень «У спорті сила, дух, здоров’я» (за окремим планом) 05-09.09.16 Учитель фізкультури Думнич О.М. педагог-організатор Шептицька С.В. план проведення тижня, матеріали на сайт
3. Інформаційна виставка -цікаві факти з спорту -відомі спортсмени нашої країни (5-11 класи) 07 - 08.09.16 Вчитель фізкультури Думнич О.М. Матеріали на сайт
4. Єдині уроки з правил дорожнього руху 12.09.16 Класні керівники 1-11 класів матеріали на сайт
5. Перегляд відеороликів «Здоров’я – це найголовніше у житті» 16.09.16 9-11 кл. Педагог-організатор Шептицька С.В.. Класні керівники 9-11 кл. Матеріали на сайт
6. Конкурс малюнків «Твоє здоров’я, в твоїх руках» 1-4 кл 19-23.09.16 Педагог-організатор Шептицька С.В. Класні керівники 1-4 класів, матеріали на сайт
8. Засідання козацької старшини 30.09.16 Педагог-організатор Шептицька С.В. протокол
9 День учнівського самоврядування День працівників освіти «Спасибі вам, що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос» 30.09.16 ЗДВР Мальована О.А. Педагог-організатор Шептицька С.В. Наказ сценарій

ЖОВТЕНЬ

Місячник громадянського виховання

«Ми – честь і гордість рідної землі»

Зміст роботи Дата прове-дення Відповідальні Форма узагаль- нення Примітка
2. День людей похилого віку(за окремим планом) 03.10.16 Педагог-організатор Шептицька С.В. Класні керівники матеріали
3. Віртуальна подорож «14 жовтня – День Захисника Вітчизни. Герої нашого часу» 9-11 класи Відкрита козацька рада приурочена посвяті в козачата «Гей ви козаки!» 13.10.16 Педагог-організатор Шептицька С.В. Класні керівники 1-11 класів ЗДВР Мальована О.А. Сценарій наказ
4. Акція «Борщ для воїна» (збір продуктів для воїнів АТО) 17-27.10.16 Волонтерський загін «Милосердя» Вч. Труденко С.Л. матеріали
5. Засідання козацької старшини 21.10.16 Педагог-організатор Шептицька С.В. протокол
6. Засідання лідерів 25.10.16 Педагог-організатор Шептицька С.В.

ЛИСТОПАД

Місячник правового виховання

«Я і закон»

Зміст роботи Дата прове-дення Відповідальні Форма узагаль- нення Примітка
1. Конкурс дитячих малюнків «Кожна дитина має право на щасливе дитинство» (1-4 класи) 07-11.11.16 Педагог-організатор класоводи матеріали, інформація на сайт школи
2. Патріотичний форум «Ми –Українці!» 11.11.16 ЗДВР Педагог-організатор Керівник військово-патріотичного гуртка Матеріали, інформація на сайт школи Кращі матеріали на районний форум
3. Виховний захід до роковин голодомору 1932-1933 рр. «Скорботна свічка пам’яті святої» (9-11 класи) 25.11.16 Вчитель історії Труденко С.Л. сценарій
5. До Дня української писемності «Живи, красуйся наша мово!» (5-11 класи) 10.11.16 Учителі української мови й літератури матеріали, інформація на сайт школи
Написання радіодиктанта Учителі української мови й літератури матеріали, інформація на сайт школи
6. Засідання козацької старшини 29.11.16 Педагог-організатор Шептицька С.В. протокол

ГРУДЕНЬ

Місячник художньо-естетичного виховання

«Симфонія краси»

Зміст роботи Дата прове-дення Відповідальні Форма узагаль- нення Примітка
1. До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом: - виставка плакатів «СНІД – чума ХХІ століття» (5-8 класи); - виступ агітаційної бригади «Твій вибір», перегляд та обговорення відеоматеріалів (9-11 класи) - написання тематичних диктантів (5-9 класи) 28.11-02.12.16 - класні керівники 5-8 класів - класні керівники 9-11 класів педагог-організатор Шептицька С.В. учитель основ здоров’я матеріали, інформація на сайт школи
2. До Міжнародного дня інвалідів: - благодійна акція «Допоможи людині, яка цього потребує»; - класні години-тренінги «Надання допомоги людям з особливими потребами» (5-11 класи) 05.12.16 класні керівники 1-11 класів матеріали, інформація на сайт школи
4. Бесіда «Естетика зовнішнього вигляду» 1- 4 класи 16.12.16 Педагог-організатор Шептицька С.В.. матеріали, інформація на сайт школи
5. Новорічні ранки за окремим графіком Педагог-організатор Шептицька С.В. класні керівники 1-11 класи матеріали, інформація на сайт школи
6. Засідання козацької старшини 22.12.16 Педагог-організатор Шептицька С.В. протокол
Кiлькiсть переглядiв: 1214

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.